NewsUA

Біатлон: Четверо українців в очковій зоні у Рупольдингу, переміг знову Бо

У німецькому Рупольдингу індивідуальним перегоном у чоловіків стартував п`ятий етап Кубка світу.

З добрим для себе результатом завершила першу гонку на п`ятому етапі Кубка світу чоловіча збірна України з біатлону. У німецькому Рупольдингу, за результатами індивідуальних перегонів, одразу четверо наших спортсменів змогли завоювати очки.
На 20-кілометрову дистанцію Україну представляли Богдан Цимбал, Артем Тищенко, Тарас Лесюк, Руслан Ткаленко та Денис Насико.
Єдиним, хто не зміг заїхати в очкову зону, став Руслан Ткаленко, який фінішував 46-м.
Всі решта наших біатлоністів завдяки гарній стрільбі змогли показати місця у третьому та четвертому десятку.
А перемогу знову здобув норвежець Йоганнес Тінгнес Бо, який випередив свого співвітчизника Ветле-Сьястад Крістіансена на неповні 10 секунд. Бронзову медаль етапу заробив ветеран зі Словенії Яків Фак, який відстав від лідера на півхвилини.